18 Mart 2019 Pazartesi

Mezunlarımızı uğurladık...

05 Haziran 2015 Cuma 16:35 tarihinde eklendi | 2943 defa okundu

Fakültemiz 2015 yılı Orman Mühendisliği ve Orman Endüstri Münedisliği mezunlarını Süleyman Demirel Üniversitesi Spor Salonunda yapılan töreble uğurladık. Törene mezun öğrencilerimiz ve aileleri, Fakültemiz akademik ve idari personeli, Orman Mühendisleri Odası Batı Akdeniz Şubesi yönetimi ve Orman ve Su İşleri Bakanlığı VI. Bölge Müdürü katıldılar.

İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan törende, Fakülte birincisi Ömer KÖŞE'in ardından sırasıyla Orman Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Halil Turgut ŞAHİN, Orman Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mustafa AVCI, Orman Mühendisleri Odası Batı Akdeniz Şubesi Başkanı Vahdet Afşin KARACAN, Orman ve Su İşleri Bakanlığı VI. Bölge Müdürü Adnan YILMAZTYÜRK, Orman Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Cahit BALABANLI konuşmalarını yaptılar, mezunlarımızı tebrik ederek "Orman Mühendisi" olarak yaşamlarında başarılar dilediler.

Tören Orman Mühendisliği ve Orman Endüstri Mühendisliği Bölümlerinde dereceye giren mezunlarımıza ödül ve plaketlerinin verilmesinin ardından Fakülte birincisi Ömer KÖŞE'nin Orman Fakültesi yaş kütüğüne plaket çakmasıyla devam etti. 

Orman Fakültesi akademisyenleri ve mezun öğrencilerinin toplu yemin töreninin ardından kepler havaya atıldı...

Tüm fotoğraflar için tıklayınız!

 

Tüm fotoğraflar için tıklayınız!

 

 


Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Orman Fakültesi, 32260, Isparta
   Tel : +90 246 211 3833
   Fax : +90 246 211 3948
   E-posta : ormanf@sdu.edu.tr