20 Mart 2019 Çarşamba

Mezunlarımızı uğurladık...

15 Mayıs 2017 Pazartesi 15:58 tarihinde eklendi | 1468 defa okundu

Fakültemiz 2017 yılı Orman Mühendisliği ve Orman Endüstri Mühendisliği mezunlarını Fakültemiz bahçesinde yapılan törenle uğurladık. Törene mezun öğrencilerimiz ve aileleri, Fakültemiz akademik ve idari personeli ve Orman Mühendisleri Odası Batı Akdeniz Şubesi yönetimi katıldılar.

 

 

 

 

 

İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan törende, sırasıyla Orman Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç.Dr. Abdullah SÜTÇÜ, Orman Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Hasan ALKAN, Orman Mühendisleri Odası Batı Akdeniz Şubesi Başkanı Hüseyin ÖZDOĞAN ve Orman Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Hüseyin FAKİR konuşmalarını yaptılar, mezunlarımızı tebrik ederek "Orman Mühendisi" olarak yaşamlarında başarılar dilediler.

 

 

 

 

 

 

Tören Orman Mühendisliği ve Orman Endüstri Mühendisliği Bölümlerinde dereceye giren mezunlarımıza ödül ve plaketlerinin verilmesinin ardından Fakülte birincisi Harun TORUN’un Orman Fakültesi yaş kütüğüne plaket çakmasıyla devam etti. 

 

 

 

Coşkuyla kutlanan Mezuniyet Töreni'nin son bölümünde, Dekan Yardımcısı Doç.Dr. Mehmet KORKMAZ’ın yönetiminde SDÜ Mezuniyet Andı'nı birlikte okuyan öğrenciler, keplerini havaya fırlatarak mezun olmanın gururunu yaşadılar.

 

 

 

 

 

 


Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Orman Fakültesi, 32260, Isparta
   Tel : +90 246 211 3833
   Fax : +90 246 211 3948
   E-posta : ormanf@sdu.edu.tr