25 Nisan 2019 Perşembe

Mezunlarımızı uğurladık

11 Mayıs 2018 Cuma 23:41 tarihinde eklendi | 855 defa okundu
Fakültemiz 2018 yılı Orman Mühendisliği ve Orman Endüstri Mühendisliği mezunlarını Fakültemiz bahçesinde yapılan törenle uğurladık. Törene mezun öğrencilerimiz ve aileleri, Fakültemiz akademik ve idari personeli ve Orman Mühendisleri Odası genel Merkezi yönetimi katıldılar.
İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan törende, sırasıyla Orman Fakültesi Dönem Birincisi Çağrı Gündoğdu, öğrenci velileri adına Metin Cengiz, Orman Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Hasan ALKAN,  Orman Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. H. Turgut ŞAHİN, Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan TÜRKYILMAZ ve Orman Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Hüseyin FAKİR konuşmalarını yaptılar, mezunlarımızı tebrik ederek "Orman Mühendisi" olarak yaşamlarında başarılar dilediler. 
Tören Orman Mühendisliği ve Orman Endüstri Mühendisliği Bölümlerinde dereceye giren mezunlarımıza ödül ve plaketlerinin verilmesinin ardından Fakülte birincisi Çağrı Gündoğdu’nun Orman Fakültesi yaş kütüğüne plaket çakmasıyla devam etti.  
Coşkuyla kutlanan Mezuniyet Töreni'nin son bölümünde, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Abdullah SÜTÇÜ yönetiminde SDÜ Mezuniyet Andı'nı birlikte okuyan öğrenciler, keplerini havaya fırlatarak mezun olmanın gururunu yaşadılar.
Tüm fotoğraflar için tıklayınız
 
 
 

 


Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Orman Fakültesi, 32260, Isparta
   Tel : +90 246 211 3833
   Fax : +90 246 211 3948
   E-posta : ormanf@sdu.edu.tr