18 Mart 2019 Pazartesi

Mezunlarımızı uğurladık...

09 Haziran 2014 Pazartesi 17:52 tarihinde eklendi | 3217 defa okundu

Üniversitemiz Orman Fakültesi 2013- 2014 Eğitim- Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Orman Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Orman Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Mustafa Eren, hayatlarının önemli bir döneminin sonuna geldiklerini bundan sonra da gerek ülkenin kalkınması gerekse ormanların korunması adına üzerlerine düşen tüm görevi yerine getireceklerini ifade etti.

Batı Akdeniz Orman Mühendisleri Odası Başkanı Vahdet Afşin Karacan da öğrencilere “Daima daha iyiye ulaşmak için çalışın, çaba sarf edin ve başarın” diye seslendi.

Orman Bölge Müdürü Mustafa Değirmenci ise “Öncelikle sizleri yetiştiren ailelerinize, eğitiminize katkıda bulunan hocalarınıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra hayat mücadelesine başlıyorsunuz. Devamlı kendinizi geliştirin ve çalışın.” dedi.

Mezun olan öğrencilerin coşkusunu paylaştıklarını dile getiren Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cahit Balabanlı da üniversite yıllarının insanları birbirine yakınlaştıran güçlü arkadaşlık bağlarının kurulduğu yıllar olduğunu söyleyerek “Hayatınızın dönüm noktası olan üniversite hayatınızı tamamladınız. Bundan sonra ülkenizin kalkınması için çalışın. Aydınlık yarınlara ulaşmak için çalışın. Sizlerden çok şey bekliyoruz.” diye konuştu.

 

 


Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Orman Fakültesi, 32260, Isparta
   Tel : +90 246 211 3833
   Fax : +90 246 211 3948
   E-posta : ormanf@sdu.edu.tr