17 Temmuz 2019 Çarşamba

Orman Oyunları Olimpiyatı başarıyla tamamlandı

25 Nisan 2019 Perşembe 18:08 tarihinde eklendi | 437 defa okundu

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Orman Fakültesi tarafından düzenlenen Orman Oyunları Olimpiyatı 25 Nisan 2019 Perşembe günü Orman Fakültesi Bahçesinde yapılmıştır. Oyunlarda Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi, Orman Fakültesi, Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi ve Teknoloji Fakültesi takımlarının yanında Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi takımı yarışmıştır. Oldukça heyecanlı ve eğlenceli geçen yarışmalar sonucunda üçüncü olan Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’ne kupasını Isparta Orman Bölge Müdürü Sayın Kenan AKDUMAN, ikinci olan Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi’ne kupasını Orman Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Yılmaz ÇATAL ve birinci olan Orman Fakültesi’ne de kupasını Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Hüseyin FAKİR takdim etmişlerdir.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Orman Fakültesi, Orman Oyunları Olimpiyatı Birincisi

 

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, Orman Oyunları Olimpiyatı İkincisi

 

Akdeniz Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Orman Oyunları Olimpiyatı Üçüncüsü

 

Takımlarda yarışan bütün yarışmacılara ve oyunları yöneten hakem heyetinde yer alan Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi temsilcilerine katılım belgeleri verilmiştir.

Orman Oyunları Olimpiyatına destek veren Isparta Orman Bölge Müdürlüğümüz adına Bölge Müdürümüz Sayın Kenan AKDUMAN’a, Orman Mühendisleri Odası Akdeniz Şubesi adına şube temsilcisi Sayın Tahsin ETLİ’ye, Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Tuncay NEYİŞÇİ’ye, Ünse Mühendislik adına Sayın Mehmet ÜNAL’a plaketleri takdim edilmiştir.

 

Orman Oyunları Olimpiyatı’nın düzenlenmesine destek veren Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne, Orman Mühendisleri Odasına, Türkiye Ormancılar Derneğine, Ünse Mühendisliğe, emeği geçen personele ve öğrencilere, yarışmacılara, hocalarımıza ve bütün diğer katılımcılara çok teşekkür ederiz.  Yeni bir orman oyunları olimpiyatında görüşmek üzere…

 


Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Orman Fakültesi, 32260, Isparta
   Tel : +90 246 211 3833
   Fax : +90 246 211 3948
   E-posta : ormanf@sdu.edu.tr