18 Mart 2019 Pazartesi

SEMİNER

13 Mart 2014 Perşembe 10:40 tarihinde eklendi | 2376 defa okundu
İş Dünyasının Orman Endüstri Mühendisinden Beklentileri

Üniversitemiz Orman Fakültesi Konferans salonunda fakülte öğrencilerine yönelik  Ayyıldız Danışmanlık firması Yönetim Danışmanı Abdullah ÖNGÜN tarafından “İş Dünyasının Orman Endüstri Mühendisinden Beklentileri” konulu bir seminer verildi.

Fakültenin ve özellikle Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdikleri seminer programı Fakülte Dekan Yardımcısı Sayın Doç.Dr. Hasan ALKAN’ın kısa bir açılış konuşması ile başladı. Daha sonra söz alan yönetim danışmanı Abdullah ÖNGÜN; kariyer sahibi başarılı bir mühendis olmak için öğrencilik döneminden itibaren neler yapılması gerektiğini, iş seçimi , iş başvurusunda ve mülakatta dikkat edilmesi gerekenler, çalışma hayatında patronların beklentileri,  vb.iş hayatına dair bir çok meseleyi  örnek olaylar ve gerçek hayattan traji-komik hikayeler ışığında anlattı.  

Seminer sunumunun sonunda Orman Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Halil Turgut ŞAHİN’in konuşmacıya hediye ve teşekkür belgesi takdimleri ile program sona erdi.

 

 


Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Orman Fakültesi, 32260, Isparta
   Tel : +90 246 211 3833
   Fax : +90 246 211 3948
   E-posta : ormanf@sdu.edu.tr